Hakkımızda

Binlerce çesit bitkinin yetistiği, dört mevsimin avantajını yaşayan ülkemizin dünyadaki elverişli önceliğini değerlendiriyoruz. Anadolu’nun en verimli bölgelerinden biri olarak kabul edilen Pamukova’da, tüm fidanlarımızı sevgiyle ve dünya standartlarında yetiştiriyoruz. Toprağımızın verimi ve zenginliği sayesinde, tüm beğenilere karşılık verebilecek bir hizmet vadediyoruz.

Biz bu toprakların gücüne inanıyoruz...

 

1

 

Politikamız

Doğanın gücünü ve toprağın verimini, deneyimli kadromuzun sistemli ve sevgi dolu yaklaşımı ile birleştirerek uluslararası platformda sesimizi, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için duyurmak istiyoruz.

Küresel Ticaret Deneyimi

Uluslararası ticaret konusunda yirmi yılı aşkın deneyimimizle, dünyadaki birçok ülkeyle olan ilişkilerimize güveniyoruz.
Yeniliklere açık bir sistemle hareket ederek doğayı sevgimizin desteğiyle şekillendiriyoruz.
Bizimle birlikte kendi pazarınızda büyüyebilmeyi taahhüt ediyoruz.

Doğru hizmet

Nehir Fidancılık olarak; dış ticaret deneyimimiz ve müsteri ihtiyaçları konusundaki hassasiyetimizi geniş ürün yelpazemiz ve konusunda uzman ekibimizle birleştirerek sizin için en doğru çözümü en uygun koşullarla sunuyoruz.

Talep edilen her ürünün güvenilir ve sağlıklı bir biçimde yerine ulaşmasını sağlıyor ve transit sürelerin en aza indirilmesi konusunda sürekli yenileniyoruz.