Gizlilik Politikası

 

Bu belge, Nehir Fidancılık 'ın www.nehirfidancilik.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

Nehir Fidancılık bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez. UTC  ile e posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır.. İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

Nehir Fidancılık güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememekteyiz. İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

Web sitelemizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, Nehir Fidancılık bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir. UTC web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

Eğer Nehir Fidancılık 'ın bu politika ile tutarsızca, hareket ettiğine inanıyorsanız, lütfen Webmaster’ı uyarınız.
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


Son güncelleme, 15 Şubat 2013 .